Developerská spoločnosť Belevis

Za projektom Drieňová Alej stojí developerská spoločnosť BELEVIS Development s.r.o. prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti HOUSES Drieňová s.r.o. Máme na konte už niekoľko úspešných a v zásade vypredaných projektov. Projekty sú nielen doma pod Zoborom, ale napríklad aj malebnom prostredí podtatranských hôr. Zameriavame sa na pokrytie aktuálnych trendov bývania, staviame od cenovo dostupného kvalitného bývania až po luxusnejšie riešenia pre náročných klientov. Tvoríme krásne, kvalitné a praktické projekty.

belavis
Sme rozvíjajúca sa dynamická developerská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom realitnom trhu. Cieľom našich projektov sú rozvinuté vzťahy v rámci daného projektu ako aj v jeho okolí. Aj preto napríklad každý projekt začíname vybudovaním kvalitnej prístupovej komunikácie a až potom budujeme samotné stavby. Prinášame nové kreatívne výzvy pri zachovaní klasických a čistých línií.

Našou prioritou je výstavba obytných domov. Tvoríme kritéria, zadávame trendy a vytvárame možnosti bývania, ktoré plnia požiadavky na trhu bývania a ktoré prevyšujú samotnú hodnotu nehnuteľností. Zameriavame sa na pokrytie aktuálnych trendov bývania, staviame projekty od cenovo dostupného kvalitného bývania až po luxusnejšie riešenia pre náročných klientov. V každom projekte nastavujeme kritéria tak, aby v projekte bola rovnováha pri zachovaní možností výberu.

[object Object]

Projekt JELENECKÁ v Nitre

Projekt Jelenecká je skĺbenie moderného a štýlového bývania s mimoriadne atraktívnou polohou pod Zoborom. Jedná sa o unikátny rezidenčný projekt, ktorý so sebou prináša ponuku 46 bytov v štyroch nadzemných podlažiach a 7 exkluzívnych mezonetov v dvoch ustúpených podlažiach. Všetky byty sú situované na juhozápad s výhľadom na dominanty Nitry. K dispozícii sú parkovacie miesta a pivničné kobky. Pocit spolužitia s prírodou zabezpečujú nielen lesy v okolí, ale aj novovybudované detské ihrisko, ktoré poskytne obyvateľom ideálny priestor na oddych či vzájomné stretávanie a harmonicky dotvorí celkový obraz.

www.jelenecka.sk

[object Object]

Projekt POD HRABINOU v Nitre

Pod úpätím hrabového lesa sme vybudovali na zelenej lúke úplne novú ulicu s 39 nízkoenergetickými rodinnými domami. Jedná sa o moderné a praktické prízemné bungalovy na mierne svahovitom respektíve zvlnenom teréne s výhľadom.

Ako prvý v lokalite sme vybudovali riadnu komunikáciu s kvalitným asfaltovým povrchom, verejným LED osvetlením a s dažďovou kanalizáciou. Ulica je zabezpečená kamerovým systémom a k dispozícii je aj využívané detské ihrisko či lávka na súkromný prístup do lesa. Každý dom má funkčnú centrálnu rekuperáciu, prípravu pre montáž krbu, možnosť pripojenia na optický internet.

Bývanie POD HRABINOU prináša jedinečné bývanie s príjemným rodinným prostredím.

www.podhrabinou.sk

[object Object]

Projekt MALÉ LIPY vo Veľkej Lomnici

Jedná sa o súbor 24 rezidenčných bytov v dvoch bytových domoch s tromi podlažiami v areály s viac ako 1000 m2 zelenej plochy. Bytové domy sú postavené v novovybudovanej obytnej štvrti na tichej “slepej” ulici Lipová necelých 10 km od Tatranskej Lomnice

Pre plnohodnotný život sa v zelenej časti areálu sa nachádzajú detské hojdačky so šmýkačkou a záhradným posedením. K dispozícii je dokonca fínska saunu s oddychovou zónou.

Zeleň, pokoj, čerstvý vzduch a panoráma Vysokých Tatier dodajú ten pravý pocit slovenskej divočiny

www.malelipy.sk

[object Object]

Partnerský projekt Miloslavov

Moderný projekt Rezidencia Miloslavov sa skladá z nadčasových dvojdomov, ktoré ponúkajú prízemné aj mezonetové byty s vlastnými záhradkami. V Miloslavove vznikne nová architektonicky jednotná, obytná štvrť. Pri príprave projektu sme kládli dôraz na dodržanie súkromia obyvateľov a vysoký štandard bývania. Samozrejmosťou je vlastné parkovanie.

www.rezidenciamiloslavov.sk

DRIENOVA ALEJ NITRA 2019 © VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ