7 minút od centra Nitry

Do kolísky vášho nového bývania sa dostanete z centra Nitry autom len za 7 minút. Vďaka lokalite budete mať na dosah ruky prírodu a na skok do srdca mesta.

Kultúra na skok

Za kultúrou, reštauráciami či obchodnými centrami však nemusíte cestovať ďaleko. Centrum mesta je blízko nielen autom, ale aj napríklad bicyklom.

Prístup

Lokalita umožňuje rýchly prístup kamkoľvek. Do centra či periférií máte viacero možností trasy, vrátane takmer okamžitého napojenia na praktický obchvat. Zároveň Vám lokalita ponúka dobré napojenie sieť diaľnic a rýchlostných ciest cez novú R1.

Príroda je najlepší sused

Čerpajte energiu z prírody. Drieňová Alej je miestom, kde budete radi doma.

[object Object]

Bývanie v prírode a meste v jednom

Prehustené sídlisko či rušné centrum mesta nie je nič pre Vás? Neradi sa dlho presúvate či stojíte v nekonečných zápchach? Tak potom je Drieňová Alej pravým miestom pre Vás. Nová obytná štvrť, vsadená do scenérie prírody, ponúka skutočný zážitok z bývania. Atmosféra prírody Vám umožní spomaliť tempo a načerpať energiu do ďalšieho dňa v pohodlí Vášho domova.

Harmónia prírody a nadčasovej architektúry vytvára v Drieňovej Aleji príjemné prostredie na bývanie. Potenciál prírodnej lokality sme podporili riešeniami, ktoré potešia tých, ktorí radi hľadia dopredu. Okolitá príroda navodzuje harmonickú a priateľskú atmosféru bývania pri lese. Zároveň však lokalita umožňuje dobrý a rýchly prístup do centra v ľubovoľnom čase po celý deň.

aja
Flowers

Drieňová Alej sa nachádza na ulici Drieňová v tichej mestskej časti Kynek v Nitre, uprostred novej štvrti ležiacej pri príjemnom a pokojnom lese.

DRIENOVA ALEJ NITRA 2019 © VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ